Wyjątkowa Msza Święta dziękczynna społeczności „Pajacyka”
21 czerwca 2026 roku odbyła się wyjątkowa Msza Święta odprawiona w intencji Dyrekcji, Pracowników oraz Dzieci Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Pajacyk”. Podczas tej uroczystej liturgii zgromadzone dzieci aktywnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnej modlitwie, z całego serca dziękując Bogu za otrzymane łaski, rodzicom za ich bezgraniczną miłość, a wychowawczyniom za codzienną troskę, cierpliwość i opiekę. Całe nabożeństwo uświetnił przepiękny i radosny śpiew w wykonaniu przedszkolaków, który dostarczył wszystkim obecnym wielu wzruszeń.
Pod koniec Mszy Świętej kapłani udzielili wszystkim dzieciom indywidualnego błogosławieństwa. Następnie Ksiądz Proboszcz Marek Kumór skierował do zgromadzonych ciepłe słowa podziękowania za wspólną modlitwę oraz obecność, dodając, że na każdego małego uczestnika wychodzącego z kościoła czeka słodki upominek.
Na zakończenie tej pięknej i podniosłej uroczystości pani katechetka Danuta Wiśniewska uroczyście wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomiki, dziękując im w ten sposób za aktywne i pełne zapału uczestnictwo w zajęciach religii w minionym roku szkolnym.
Wyjątkowa Msza Święta dziękczynna społeczności „Pajacyka” Dowiedz się więcej »