...

1. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dziś na Mszy św. o godz. 12. 00 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 17.00 zmiana tajemnic różańca świętego. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
2. Pierwsza niedziela miesiąca taca gospodarcza. Serdeczne Bóg zapłać.
3. Porządek Mszy św. w tym tygodniu: o godz. 7.00 w kaplicy św. s. Faustyny i po południu w sanktuarium Msza św. o godz.17.00 i 18.00. Proszę sprawdzić intencje zamówionej Mszy św., intencje wywieszone w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie parafialnej.
4. W kaplicy św. s. Faustyny całodzienna adoracja o godz. 15.00 Koronka do Bożego. Natomiast o godz. 17.00 różaniec w intencji rodzin naszej parafii.
5. Nabożeństwa czerwcowe ku czci najświętszego Seca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.
6. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30. 9.00 suma o godz. 10.30 i po niej procesja Eucharystyczna ulicami miasta i wieczorem msza o godz. 18.00. Proszę dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Bardzo proszę o zaangażowanie się mieszkańców bloków przy poszczególnych ołtarzach.
I ołtarz przy Bloku 22 proszę mieszkańców Bloku nr 22, 23, i 24 oraz Wplotę O. Pio i Krwi Chrystusa
II Ołtarz przy Bloku nr 5 proszę mieszkańców bloku nr 4, 5, 6 i 7 oraz Koła Żywego Różańca i Wspólnotę Miłosierdzia Bożego.
III Ołtarz przy bloku nr 12 proszę mieszkańców bloku nr 11, 12, 13 i 15A oraz rycerzy Kolumba i Oazę Rodzin
IV ołtarz na Patronatach proszę mieszkańców bloku nr 11, 12, 13, 14, 15 i 16 oraz Neokatechumenat.
7. Dziękuję wiernym z Os. Patronackiego za ofiarę na kwiaty z bloku 22 – 20 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
8. Proszę o podjęcie sprzątania w tym tygodniu wiernych z Os. Patronackiego blok 23 i 24.
9. W przyszłą niedzielę tj. 11 czerwca będzie w naszej parafii Ostrowiecki Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 15. 00 rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie Msza św. w intencji Rodzin, po Mszy św. wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, a po zakończonym Marszu piknik Rodzinny w ogrodzie parafialnym z występami dzieci, nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Zapraszam serdecznie – przybądźcie całymi rodzinami.
10. Dziękuję za ofiarę 3 tys. zł, za którą według woli ofiarodawcy został zakupiony nowy gong.
11. Z prac gospodarczych: jesteśmy po wyborze kolorów, spotkaniu roboczym pani architekt Joanny Kłosowskiej wraz z malarzami. Malowanie świątyni rozpocznie się 26 czerwca, dlatego też wyłączymy świątynie na cały tydzień. Przejdziemy do kaplicy św. s. Faustyny również z Mszą po południu i nabożeństwami czerwcowymi. Ponieważ wykonawcy pracują od 6 rano do 20 wieczorem. Prace przewidziane są na 3 tygodnie. W imieniu Rady Parafialnej proszę Was moi kochani o wsparcie, jeśli możecie oczywiście, abyśmy mogli dać zaliczkę na prace.
12. Przypominam uczestnikom pielgrzymki do Ziemi świętej spotkanie dziś w Sali Papieskiej o godz. 15.30.
13. Bardzo serdecznie dziękuję młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza w kwocie 4 tyś. zł. Dziękuje dzieciom komunijnym za dar ołtarza w kwocie 5 tys. zł. Tym darem od dzieci i młodzieży bierzmowanej będzie nowy baldachim do procesji Eucharystycznych. Jest zamówiony ufam że na Boże Ciało będzie.
14. W sobotę 10 czerwca odbędzie się XVI Pielgrzymka Apostolatu Margaretek do Kalwarii Zebrzydowskiej. Więcej informacji na plakacie”.
15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabywamy w sklepiku.
16. Solenizantom oraz jubilatom, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny czy urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
17. Wszystkim gościom, parafianom życzymy Błogosławionej Niedzieli oraz Dobrego Tygodnia.

Scroll to Top
Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.