...
  Click to listen highlighted text!
 1. Dziś w bazylice katedralnej w Sandomierzu zakończenie IV Kongresu Eucharystycznego w diecezji sandomierskiej. Msza Św. na zakończenie o godz. 10.30. pod przewodnictwem kard. Gregora Mullera
 2. Rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku dla dzieci i młodzieży. Przypominamy, aby nie zapominali o Panu Bogu – niedzielnej Mszy Św.
 3. Powoli dobiega do końca remont kaplicy św. Faustyny, jak wszystko dobrze uda się w tym tygodniu, to planujemy otwarcie w przyszłą niedzielę. Spowiedź  rano od 6. 30 i Msza Św. o godz. 7.00 w kościele,  popołudniu spowiedź od 16.30. o godz. 17.00.  Msze Św. które były zamówione na 17. 30 w czerwcu będą odprawiane o godz. 17.00. Intencje Mszy Świętych umieszczone w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie parafialnej. Prosimy sprawdzać godzinę zamówionej Mszy Świętej.
 4. W środę przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
 5. W tym tygodniu następujące grupy duszpasterskie zadbają o adorację od 14 30:
 • poniedziałek – Róża różańcowa św. Jana Pawła II,
 • wtorek – Wspólnota Miłosierdzia,
 • środa – wspólnota Krwi Chrystusa,
 • czwartek – wspólnota O. Pio,
 • piątek – Róża różańcowa św. Hiacynty,
 • sobota – Wspólnota Intronizacji.
 1. W środę po nabożeństwie czerwcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 2. W czwartek ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
 3. W tym tygodniu przypada I piątek i pierwsza sobota miesiąca. Prosimy zgłaszać chorych do odwiedzenie w pierwszy piątek miesiąca.
 4. W pierwszą sobotę po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie procesja fatimska.  
 5. Dziękuję za sprzątanie w minionym tygodniu wiernym z Osiedla Ogrody Blok 17B oraz złożoną ofiarę na kwiaty. Proszę o podjęcie sprzątania w tym tygodniu wiernych z bloku 19.
 6. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za dar serca, ofiary przeznaczamy na odnowienie kaplicy adoracyjnej św. s. Faustyny.
 7. W minionym tygodniu ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz dokonał zmian personalnych w diecezji i naszej parafii, po czteroletniej posłudze duszpasterskiej odchodzi ks. Mariusz Góra, któremu podziękujemy 10 lipca na Mszy Św. o godz. 10.30.  Do naszej parafii został skierowany ks. Adrian Trybulski neoprezbiter, życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa w naszej parafii.
 8. W dniach 7 i 8 lipca tj. z czwartku na piątek będziemy gościć pielgrzymkę Trzeźwościową Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego. Proszę o zgłaszanie się Rodzin chętnych do przyjęcia pielgrzymów na nocleg.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabywamy w sklepiku.
 10. Solenizantom oraz jubilatom, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny, urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.
 11. Wszystkim gościom, parafianom życzymy Błogosławionej Niedzieli.

XII Niedziela Zwykła – 19 czerwca
1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie Ołtarzy na Boże Ciało oraz tak liczne uczestnictwo w procesji. W ciągu tygodnia Msza Święta o godz. 17.00, następnie nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17. 30. oraz procesja eucharystyczna wokół Kościoła. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Po procesji Msza Św. o godz. 18.00.
2. Na czas remontu kaplica św. Faustyny została wyłączona z użytku. Spowiedź rano od 6. 30 i Msza Św. o godz. 7.00 w kościele, popołudniu spowiedź od 16.30. o godz. 17.00. Msze Św. które były zamówione na 17. 30 w czerwcu będą odprawiane o godz. 17.00. Intencje Mszy Świętych umieszczone w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie parafialnej. Prosimy sprawdzać godzinę zamówionej Mszy Świętej.
3. W poniedziałek w naszej diecezji rozpoczyna się IV Kongres Eucharystyczny, który potrwa do przyszłej niedzieli. Jutro stacja kongresowa dla ludzi pracy w Stalowej Woli.
4. W tym tygodniu następujące grupy duszpasterskie zadbają o adorację od 14 30:
• poniedziałek – Róża różańcowa św. Jana Pawła II,
• wtorek – Wspólnota Miłosierdzia,
• środa – wspólnota Krwi Chrystusa,
• czwartek – adoracja całodzienna,
• piątek – Róża różańcowa św. Hiacynty,
• sobota – Wspólnota Intronizacji
• niedziela od 15.00 – Róża św. Józefa.
5. W środę po nabożeństwie czerwcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej.
6. W czwartek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela i zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Jest to również dzień Kongresowy we wszystkich parafiach diecezji wynagradzający za grzechy przeciwko Eucharystii. Adoracja w świątyni przez cały dzień. Zapraszam serdecznie. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza na zakończenie klas VIII. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 17.00 Msza Św. następnie Litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Na zakończenie błogosławieństwo dzieci, wianków, ziół i kwiatów. Zapraszam serdecznie.
7. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 8.00 Msza na zakończenie roku Szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, abyśmy Bogu podziękowali za miniony rok.
8. W piątek zapraszam na godz. 20.00 na Mszę Św. po Mszy Św. odmówimy część bolesną różańca świętego. O godz. 21.00 odśpiewamy Apel Jasnogórski i zakończymy Aktem poświęcenia dwóm sercom.
9. Pielgrzymka do Częstochowy na czuwanie nocne z 18 na 19 lipca tj. z poniedziałku na wtorek koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
10. Dziękuję za sprzątanie w minionym tygodniu wiernym z Osiedla Ogrody Blok 17A oraz złożoną ofiarę na kwiaty. Proszę o podjęcie sprzątania w tym tygodniu wiernych z bloku 17 B.
11. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za dar serca, ofiary przeznaczamy na odnowienie kaplicy adoracyjnej św. s. Faustyny.
12. Dziękuję rodzicom młodzieży z Klas VIII którzy w miniony poniedziałek przyjęli sakrament bierzmowania za dar ofiarny dla parafii w kwocie 4 020 zł. Ofiara przeznaczam na zakup żyrandola do kaplicy św. Faustyny.
13. W dniach 7 i 8 lipca tj. z czwartku na piątek będziemy gościć pielgrzymkę Trzeźwościową Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego. Proszę o zgłaszanie się Rodzin chętnych do przyjęcia pielgrzymów na nocleg.
14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabywamy w sklepiku.
15. Solenizantom oraz jubilatom, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny, urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.
16. Wszystkim gościom, parafianom życzymy Błogosławionej Niedzieli.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej
1. Dziś przypada 23 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Sandomierzu.
2. O godz. 15. 00 w par. św. Kazimierza Msza Święta orasz Marsz dla życia. Zapraszamy.
3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17. 30. Ponieważ trwa generalny remont kaplicy św. Faustyny – została ona na czas remontu wyłączona z użytku. Spowiedź rano od 6. 30 i Msza Św. o godz. 7.00 w kościele, popołudniu spowiedź od 16.30. o godz. 17.00 Msza Św., 17. 30 – nabożeństwo czerwcowe i Msza Św. o godz. 18.00. Msze Św. które były zamówione na 17. 30 w czerwcu będą odprawiane o godz. 17.00. Intencje Mszy Świętych umieszczone w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie parafialnej. Prosimy sprawdzać godzinę zamówionej Mszy świętej.
4. W poniedziałek 13 czerwca o godz. 16. 00 Sakrament Bierzmowania klas VIII, udzieli ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz. Jest to również dzień wyboru ks. Biskupa na Pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy o modlitwach w intencji ks. Biskupa.
5. W każdy poniedziałek i czwartek są głoszone katechezy o godz. 19.00 pogłębiające nasza wiarę. Zapraszam do uczestnictwa.
6. W tym tygodniu następujące grupy duszpasterskie zadbają o adorację od 14.30:
• poniedziałek – Oaza Rodzin,
• wtorek – Wspólnota Miłosierdzia,
• środa – wspólnota Krwi Chrystusa,
• czwartek – Wspólnota O. Pio,
• piątek – Róża różańcowa św. Jana Pawła,
• sobota – Wspólnota Intronizacji,
• niedziela – od 15.00 – Róża św. Maksymiliana Kolbego
7. W środę po nabożeństwie czerwcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej.
8. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.30 procesja ulicami parafii: ul. Polna, Osiedle Ogrody, ul. Jana Pawła II, ul. Chrzanowskiego, i wchodzimy w ul. Ogrody i wracamy do kościoła. Ołtarze na Boże Ciało:
– I ołtarz – przy garażach bloki proszę o przygotowanie przygotowują mieszkańców tych bloków19, 22, 23, 24, 25, ministrantów oraz wspólnotę O. Pio.;
– II ołtarz – przy Bloku nr 5 – proszę Wspólnoty różańcowe, Wspólnotę Krwi Chrystusa oraz mieszkańców bloków 5, 4, 3, 2, 1.;
– III ołtarz – przy Bloku nr 12 – proszę Oazę Rodzin i Rycerzy Kolumba, oraz mieszkańców bloków 11, 12, 13, 15,
– IV- ołtarz na Patronackim proszę Wspólnotę Neokatechumenatu. Proszę o zabranie plansz. Zapraszam dziewczynki komunijne oraz rocznicowe do sypana kwiatów a chłopców do niesienia różańca oraz dzwoneczków.
9. Od Czwartku Oktawa Bożego Ciała. Msza Św. o godz. 17.00; 17.30 Nabożeństwo czerwcowe, po nim procesja wokół kościoła. Po procesji Msza Św.
10. Pielgrzymka do Częstochowy na czuwanie nocne z 18 na 19 lipca tj. z poniedziałku na wtorek koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
11. Dziękuję za sprzątanie w minionym tygodniu wiernym z Osiedla Ogrody Blok 15B oraz złożona ofiarę na kwiaty. Proszę o podjęcie sprzątania w tym tygodniu wiernych z bloku 17 A.
12. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za dar serca, ofiary przeznaczamy na remont kaplicy św. s. Faustyny.
13. Młodzież z Oazy rozprowadza ciasta. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wakacyjne rekolekcje oazowe.
14. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00
15. 20 czerwca w Stalowej Woli spotkanie ludzi pracy z racji Kongresu Eucharystycznego zapraszam chętnych na wyjazd.
16. W dniach 7 i 8 lipca tj. z czwartku na piątek będziemy gościć pielgrzymkę Trzeźwościową Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego. Proszę o zgłaszanie się Rodzin chętnych do przyjęcia pielgrzymów na nocleg.
17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabywamy w sklepiku.
18. Solenizantom oraz jubilatom, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny, urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.
19. Wszystkim gościom, parafianom życzymy Błogosławionej Niedzieli.

Przewiń do góry
Skip to content Click to listen highlighted text!
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.